Zoeken naar:

People in line waiting for things to comeWoman with dogPeople in social houseMother with children playingKids with sled

Ir cilvēki, tepat mums blakus, kas dzīvo sliktākos apstākļos un situācijās, nekā citi.
Jau vairākus gadus tiek organizētas dažādas aktivitātes, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem tas ir vajadzīgs. Personīgi es vairāk kā vienu reizi esmu bijis iesaistīts īsos misijas ceļojumos uz skaisto valsti Latviju, kas ir viena no Baltijas valstīm. Šo īso ceļojumu laikā esmu sapratis, ka ar vienu nedēļu vien nepietiek, lai tiktu galā ar situāciju, kādā šiem cilvēkiem ir jādzīvo katru dienu. Vēl esmu sapratis, ka nabadzība vai nākotnes perspektīvas trūkums var būt vienu durvju attālumā no manis.
Latvija ir apmēram 1,900 kilometru attālumā no Nīderlandes, un tajā ir mazāk kā 2 miljoni iedzīvotāju, kuri bieži dzīvo bezcerīgās situācijās. Tādēļ ieguldīšanai cilvēkos un precēs ir būtiska nozīme.

“Bet, ja tavs brālis panīkst un viņa roka gurst un zemē noslīd tev līdzās, tad satver to stingri ar savu roku un, lai tas būtu vai svešinieks, vai piedzīvotājs, palīdzi viņam, ka viņš var dzīvot pie tevis” {Trešā Mozus grāmata 25. nodaļa 35. pants}.

Lai gan es nekad neesmu dzīvojis kā miljonārs, man nav nekādu sūdzību. Man ir vieta, kur dzīvot un strādāt. Man ir vieta, kur es esmu kāds; kāds, kurš vēlas būt par palīdzību citiem. Investējot cilvēkos un materiālos, pārdodot citu preces un pakalpojumus, mēs esam spējīgi radīt iespēju, lai sasniegtu augstāku līmeni. Kopā – plecu pie pleca (viens blakus otram). Plecu pie pleca – tas ir tas, ko Blakus otram! parāda, un ko mēs vēlamies sasniegt. 2012. gada 6. aprīlī tika likti pirmie pamati Blakus otram!, plecu pie pleca labākai nākotnei!

Vai tu vēlies pieņemt šo izaicinājumu kopā ar mani?

Ar cieņu, Siedo Westra
1

Sazinieties ar mums!